Text

Om oss


Orion Regnskap AS ble etablert 01.01.2003, og er et autorisert regnskapsførerselskap med kontor i Trondheim. Vi holder til i Teglgården/Fossegrenda i lyse og trivelige lokaler. Vi er 6 ansatte, hvorav 4 er autoriserte regnskapsførere. Vi har bred, faglig kompetanse og allsidig erfaring innenfor økonomi, bank og administrasjon. Orion Regnskap AS er medlem av Regnskap Norge, profesjons- og bransjeforeningen for autoriserte regnskapsførere i Norge.


Våre kunder driver sin næringsvirksomhet både innenfor liberale yrker og i ulike selskapsformer. Orion Regnskap AS er bla. markedsledende i Trondheim hva angår regnskap for legekontorer og privatpraktiserende leger.


Våre ansatte

Image
Text

Evy Breivik
Aut. regnskapsfører
Tlf: 73 82 40 34
evy@orionregnskap.no

Image
Text

Ivar Rydningen
Aut. regnskapsfører/daglig leder
Tlf: 73 82 40 36

ivar@orionregnskap.no

Image
Text

Nada Vizec
Regnskapsfører
Tlf: 73 82 40 37
nada@orionregnskap.no

Image
Text

Tore Eklo
Aut. regnskapsfører
Tlf: 73 82 40 32
tore@orionregnskap.no

Image
Text

Torild Aglen
Regnskapsfører
Tlf: 73 82 40 35
torild@orionregnskap.no

Image
Text

Tove Hakvåg Hovind
Aut. regnskapsfører
Tlf: 73 82 40 38
tove@orionregnskap.no

Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon